מעבדה ברשיון משרד הבריאות

בדיקה גנטית המבוצעת במעבדה ברישיון משרד הבריאות

אחד הדברים החשובים שחברת MyGenes מעניקה ללקוחותיה מלבד הגשמת החלום להרזות ולאזן את רמות הסוכר בדם בדרך מדעית ופורצת דרך – היא תהליך הריצוף הגנטי המבוצע במעבדה הגנטית של ביה"ח הדסה בירושלים, המאושרת ע״י משרד הבריאות ופועלת תחת סטנדרטים בינלאומיים מחמירים.

 

מה זה אומר?

MyGENES היא החברה היחידה בארץ שהליך הריצוף הגנטי שלה מבוצעת במעבדה ישראלית מאושרת משרד הבריאות. משרד הבריאות מחייב לבצע את הבדיקות הגנטיות במעבדה ישראלית מאושרת ולא לשלוח אותן למעבדה זרה בחו"ל.

 

פיענוח הבדיקה הגנטית וההמלצות, נעשים באמצעות אלגוריתם חדשני ופורץ דרך של MyGenes, שפותח על-ידי פרופסורים ודוקטורנטים ישראליים, בעלי שם עולמי בתחום הגנטיקה והתזונה,  דבר המבטיח מהימנות ודיוק מקסימלי של הבדיקה.

 

כל דגימת הרוק של נבדק נשלחת למעבדה הגנטית של ביה"ח הדסה בירושלים, בה נעשה הליך הריצוף הגנטי תוך שימוש בטכנולוגיית NGS הנחשבת למתקדמת ביותר בעולמות הריצוף הגנטי. לכל משתנה גנטי מתקבל רצף של אותיות שנקרא ״גנוטיפ״. לאחר קבלת התוצאות (גנוטיפים) של 425 משתנים גנטיים שונים, התוצאות עוברות עיבוד באמצעות אלגוריתם מדעי של MyGenes, הפועל בטכנולוגיה של בינה מלאכותית ומנגיש לכל נבדק את המלצות התזונה ואורח החיים המדוייקות ביותר עבורו, לצורך ירידה במשקל, איזון רמות הסוכר בדם ושיפור הבריאות.

 

האלגוריתם מסוגל לנתח את תוצאות הדוח הגנטי אל מול כל סוג של מאכל ולדרג את התאמת המאכל לאדם בציון בטווח של 0-100, כאשר ככל שהציון גבוה יותר, המאכל מתאים יותר לאדם. האלגוריתם המתקדם מסוגל גם להציע שילובים שונים כך שגם מאכל עם ציון נמוך, יוכל לקבל ציון גבוה עם השילוב המתאים.

מה עושים עם דגימת הרוק לאחר הבדיקה?

אחרי שקלול הנתונים לדו"ח מפורט, הם עוברים לאיחסון וטיפול על פי תקני אבטחה הגבוהים ביותר. ישנה אפשרות להשמיד את הדגימה במידה והנבדק מבקש.

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן