?>
סיפורי הצלחה אמיתיים
שולה זקן, 64, ירושלים


תמיד אומרים "העיקר הבריאות", ואין משפט יותר נכון מזה.
חשוב להכיר את הגוף שלנו ולדעת מה טוב לו, כי כל אחד הוא שונה.
לי חשוב במיוחד לשמור על רמות הסוכר, ולא תמיד ההמלצות הכלליות והמקובלות עזרו לי בכך.
לכן הסתקרנתי לבצע בדיקת דנ"א של חברת "מיי ג'ינס", שנותנת המלצות אישיות לפי הגנים שלך. הבדיקה הייתה באמצעות דגימת רוק פשוטה ובזכותה גיליתי כמה דברים מפתיעים על עצמי, כמו שפירות יער ממש טובים לי (תענוג!) ושאין לי צורך להימנע מבשר שמן. לעומת זאת, בגזרת הפחמימות לא היו הפתעות, פחות כדאי... חבל...🤪

עדן הראל (44)

לכבוד יום ההולדת החלטתי לעשות את הבדיקה הגנטית של MyGenes, אני מקווה להרגיש יותר חיונית, יאללה שיהיה לי בהצלחה

ליהיא גרינר (בת 35)

ליהיא גרינר, (35): "סוף סוף אני עושה את זה, So I can't wait to get results and to share with you and show you what my body is all about"

גיל ריבה (בן 43)

גיל ריבה, (43) עיתונאי ומגיש טלוויזיה ישראלי: "התקשרו אלי מאיזו חברה נורא טרנדית בשם "MyGENES" שבראשה עומדים דוקטורים של ממש כמו: פרופסור סנאית תמיר, פרו דני ברקוביץ, ד"ר יורם פלוצקי והם הציעו לי בדיקה שטרם עשיתי. ש-5 שנים הם עובדים על הפיתוח שלע. מסתבר, שעל ידי דגימת רוק פשוטה בודקים במעבדה גנטית כ-222 משתנים בגנים, ואז מקבלים המלצות אישיות לתזונה וספורט אידאליים שמתאימים לך ספציפית. אפשר ממש להבריא מזה לנצח ולחיות אולי עד גיל 120 בגוף חטוב ובריא. אמרתי, "זה בדיוק בשבילי, הנה בדיקה שאני חייב לנסות". הם הבטיחו לי שעל הדרך גם יבדקו לי גם את הקורונה. בשכונה מדברים שגם מירי בוהדנה ירקה לא מזמן. אמרתי "ככה, נא לשלוח תבדיקה דחוף". תוך יום קיבלתי את הערכה הביתה. ירקתי והחזרתי. זהו, בקרוב הם יחזרו אלי עם כל הממצאים וההמלצות ואז אדווח לכם. אולי מדובר בגאונות, אולי בבדיקת-שקר כלשהוא, שמבטיחה לך את השמיים אבל נותנת לך תרצפה, אבל תודו שאחלה עוגן, למילוי ריק הקורונה בקורטוב של ציפייה למשהו אחד טוב. בכל זאת 222 משתנים, משהו חייב להיות בסדר, לא?"

רפאל שי

שמי רפאל שי וכיום אני שוקל 15 ק"ג פחות בזכות MyGenes.
לאחר כ- 3 שבועות מביצוע הבדיקה, קיבלתי שיחת טלפון מתומר התזונאי המקסים והסבלני שסיפר לי כל כך הרבה דברים שחשבתי שהם טובים לי למאכל ולהיפך בנוסף, על שעות התזונה המומלצות לי ואורח חיי. עברו חודשיים וכיום אני שוקל 15 קילו פחות, אני מרגיש בריא יותר , לחץ הדם שהיה גבוה התאזן וירד משמעותית, הדופק המהיר התאזן. אני מרגיש מאושר וחזק יותר. אני מצפה באושר רב להמשך הדרך, אעדכן אתכם.

מירב סמין (נתיבות)
ירדה 4 ק"ג תוך חודש וחצי

מירב סמין: "מאז שהתחלתי את התהליך ב - MyGenes חיי השתנו מקצה לקצה. אני חודש וחצי בתהליך עם ירידה של 4 קילו. ניסיתי דיאטות שונות אומנם ירדתי אבל הכל עלה בחזרה. מאז שאני נמצאת ב - MyGenes הקילוגרמים העודפים שלי נעלמו כאילו לא היו, עם תזונה שמתאימה לגוף שלי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לרדת במשקל. רוצה להודות לדיאטן המושלם דניאל שהיה איתי שלב שלב והתעניין ודאג שלא אשאר רעבה וכמובן שארד במשקל".

אסף רווה

"שמי אסף. אני בן 42 ובשלושה חודשים האחרונים ירדתי 10 ק"ג. הרכיבים בתפריט שקיבלתי מהדיאטנית הקלינית של MyGenes, היו מוכרים לי מדיאטות שעשיתי בעבר, אבל, וזה האבל הגדול, גילו לי מה הסדר הנכון שעליי לאכול את האוכל.
ברגע שהתאמתי את התפריט ואת הפעילות הגופנית שלי לשעון הביולוגי התחלתי לראות ירידה של קילו בשבוע בממוצע, ירדתי ממידה 52 במכנסיים ל48 וגם זה כבר גדול עלי. אם רק הייתי יודע את זה לפני 10 שנים, כל החיים שלי היו נראים אחרת".

אילונה חייקין (26)

אילונה חייקין בת ה-26 משתפת: "אני בעודף משקל, לא משנה כמה דיאטות ניסיתי שום דבר לא עזר, עד שנתקלתי ב-MyGenes וזה פשוט מטורף"

קארין צבי (בת 43)
הצליחה להביא את המתאמנים שלה לתוצאות תוך מספר שבועות, בזכות התאמת כושר

קארין צבי, (43), מאמנת כושר אישית, תל אביב, אם יש משהו שהפריע למתאמנים שלי הוא אי יכולתם להתחטב למרות האימונים הקשים, עד שמצאתי את השיטה שסוף סוף עובדת – בדיקה גנטית". 

דפי שמעוני (בת 67)
ירדה 20 ק"ג והצליחה לשמור על זה גם שנה אחרי

דפי שמעוני, (67), מטולה, "תודה ל MyGENES שאחרי 45 שנות דיאטות מייסרות ללא תוצאות בשילוב סוכר גבוה בדם, עזרו לי להבין איך באמת הגנטיקה שלי עובדת ולהוריד 20 ק"ג". 

עומר א. (בת 27)
ירדה 26 ק"ג תוך 4 חודשים

עומר א. (27), רמת גן: "סבלתי כל החיים ממשקל עודף שלא הצלחתי להיפטר ממנו למרות שניסיתי עשרות דיאטות שונות, כדורים ושיטות חיטוב והרזיה. עם השנים, המצב הלך והתדרדר... הרגשתי בת 27 בגוף של בת 50. היום, ארבעה חודשים לאחר שעשיתי את בדיקת הרוק הזו - הצלחתי להוריד 26 קילו! אני מרגישה יפה ובריאה יותר מאי פעם".

רונית פלג (בת 37)
ירדה 10 ק"ג, תוך חודשיים וחצי, בזכות הפחתה בצריכת מוצרי חלב

רונית פלג, (37), ירושלים: "אחרי שתי לידות, פלוס 10 ק"ג עודפים שסירבו להיעלם, ובעל שקיבל אישה מתוסכלת ועצובה - הצלחתי לרדת במשקל באמצעות הבדיקה הגנטית של MyGENES, שהמליצה לי לא להימנע מפחמימות, אבל להפחית במוצרי חלב"

דותן תבין (בן 28)
ירד 40 ק"ג לאחר ניתוח קיצור קיבה שכשל

דותן תבין, 28, תל אביב: "חייתי שנים עם תחושה שנגזר עלי להיות שמן ולא בריא, כי ככה נולדתי וככה אשאר. אחרי שניתוח קיצור הקיבה שעשיתי נכשל, גיליתי את הבדיקה הגנטית של MyGENES שעזרה לי להפחית 40 ק"ג"

מאיה כץ (בת 22)
ירדה 2.5 ק"ג בחודש

מאיה כץ (22) מכפר סבא חושפת: "עליתי 12 ק"ג בשנתיים של הצבא שלא הצלחתי להוריד אותם גם אחרי השחרור, המעטתי להיפגש עם אנשים, בנים כבר לא התחילו איתי והתחושה הייתה נוראית. עשיתי הכל כדי לרדת במשקל אבל כלום לא עזר לי עד שיום אחד גיליתי את MyGenes ותוך 3 חודשים ירדתי 7 ק"ג. היום אני מאושרת, רזה ונהנית מאוכל טעים".

תרצה צ. (בת 46)

הגיעה אלי הערכה של My genes ובעוד כמה ימים יגיעו אלי תוצאות הבדיקה שיעזרו לי לדעת אילו מאכלים טובים לי יותר ואלו פחות.
האמת היא שאני מתרגשת ומלאת ציפיות לקראת התהליך. תודה ל My genes על ההזדמנות הנפלאה הזו !

עדן גטר (בת 27)

עדן גטר (27): "סוף סוף אחרי המון זמן של ציפייה, הבדיקה שחיכיתי לה כל כך והולכת לשנות לי את החיים- הגיעה אליי! מחכה ומצפה בקוצר רוח לקבל את התשובות, מתרגשת לצעד הבא של המשך חיי ומודה לMyGenes מכל הלב על ההזדמנות 😍".

* מפאת שמירה על סודיות הלקוחות שלנו – חלק מהשמות בעמוד "סיפורי הצלחה" בדויים והתמונות בעמוד "סיפורי הצלחה" באות להמחיש את סיפור ההצלחה אך הן אינן מייצגות את אותו הלקוח בכל המקרים ומשמשות כדוגמא בלבד (מגובה בסעיף 37 לחוק זכויות היוצרים)

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן