סיפורי הצלחה אמיתיים
יעל אורן (63)
ירדה בהדרגה 9 קילו תוך 5 חודשים
שמי יעל אורן, הגעתי ל-mygenes לאחר ששנים חיפשתי מקום שיידע לדייק את התזונה שלי על פי מה שמתאים לי, לגוף שלי ולא תזונה שמשוכפלת מאחד לשני. לצד העובדה שהתאמנתי והרמתי משקולות, עדיין לא הייתי מרוצה לגמרי מהתוצאות. אחרי שנתיים קשות של קורונה ואובדן אמי היקרה, עליתי למעלה מ- 8 קילו. התחושה הכללית הייתה של כבדות,… קרא עוד

שמי יעל אורן, הגעתי ל-mygenes לאחר ששנים חיפשתי מקום שיידע לדייק את התזונה שלי על פי מה שמתאים לי, לגוף שלי ולא תזונה שמשוכפלת מאחד לשני.

לצד העובדה שהתאמנתי והרמתי משקולות, עדיין לא הייתי מרוצה לגמרי מהתוצאות.

אחרי שנתיים קשות של קורונה ואובדן אמי היקרה, עליתי למעלה מ- 8 קילו.

התחושה הכללית הייתה של כבדות, עייפות, תחושת מלאות ונפיחות  מציקה בבטן. הדבר אף השפיע על מצב רוחי הכללי.

במשך השנים לא עשיתי דיאטות אלא אכלתי בהתאם לספורט שעשיתי, אך כיון שלא ראיתי את התוצאות הרצויות, הבנתי שככל הנראה בכל זאת לא אכלתי נכון גם אם אכלתי בריא רוב הזמן.

הבדיקה של mygenes באה כמו כפפה ליד. ידעתי מיד שזה הדבר בשבילי, שהגעתי למקום שייתן לי תשובות מדויקות.

אכן נגלה לפניי עולם שלם של יידע על עצמי, על שילובי האוכל שנכונים לי, על מה אסור ומה מותר לאכול, זמני הארוחות.

ברגע שיודעים שמה שאסור לאכול מבוסס על הגנטיקה ועל יידע מדעי, הדבר נותן הבנה רחבה ומוטיבציה לאורח חיים בריא ונכון.

בעקבות הבדיקה הפסקתי לאכול מאכלים המכילים שומן רווי, הפסקתי לאכול בין הארוחות.

למרבה הפלא גיליתי שפחמימות לא גורמות לי להשמנה (למי שחושש שלא יוכל לאכול יותר פחמימות).

היום אני יודעת כיצד לשלב את האוכל כך שיהיה נכון לי, לגנים שלי ולבריאות שלי.

ירדתי בהדרגה 9 קילו תוך 5 חודשים, אני נכנסת לכל הבגדים שלא עלו עלי, מרגישה ערנית וחיונית והכי חשוב, חל שיפור משמעותי במדדים בבדיקות הדם.

רוצה לציין את הליווי הצמוד, המקצועי, המעודד ומפרגן של לינדה התזונאית שלי מהחברה, שמהווה חלק משמעותי בתהליך.

אני מודה לכם שנכנסתם לחיי ושהפכתי להיות חלק ממשפחת mygenes.

קרא פחות
נועה מוזס (50)
ירדה בהדרגה 20 קילו במשך 7-8 חודשים
היי שמי נועה מוזס.הגעתי ל-Mygenes כי הרגשתי שיש משהו נכון בלדייק את המזונות שלי בצורה מדעית לפי הגנים שלי. בעברי עשיתי עשרות ניסיונות שונים של דיאטות שחלק צלחו אך לא לאורך זמן וחלק בכלל לא… פה זאת לא דיאטה…זה שינוי אורח חיים. בעקבות הבדיקה הפסקתי לצרוך מוצרי חלב שגיליתי שיש לי רגישות אליהם והצלחתי להבין… קרא עוד

היי שמי נועה מוזס.
הגעתי ל-Mygenes כי הרגשתי שיש משהו נכון בלדייק את המזונות שלי בצורה מדעית לפי הגנים שלי.

בעברי עשיתי עשרות ניסיונות שונים של דיאטות שחלק צלחו אך לא לאורך זמן וחלק בכלל לא… פה זאת לא דיאטה…זה שינוי אורח חיים.

בעקבות הבדיקה הפסקתי לצרוך מוצרי חלב שגיליתי שיש לי רגישות אליהם והצלחתי להבין מה באמת אני יכולה לאכול ומה לא.

הופתעתי לגלות על עצמי שאני יכולה להסתפק בחצי מכמות האוכל ולא להישאר רעבה ושאין לי כבר צורך יותר לסיים ארוחה עם משהו מתוק בזכות שילוב נכון בין מאכלים.

ירדתי בהדרגה 20 קילו במשך 7-8 חודשים ומאז ממשיכה לתחזק ולשמור.

אני יותר חיונית ושמחה
עור הפנים התנקה וזוהר
אני הרבה יותר קלילה וחופשיה
כיף לי להסתכל במראה.

תודה לכם!

קרא פחות
מוניקה כהן (45)
ירדתי 6 ק"ג בחודש
שמי מוניקה כהן אני בת 45. הגעתי לMYGENES כי רציתי שינוי באורח החיים שלי. רציתי לבדוק מה מתאים לי כדי להיות בריאה. בעבר עשיתי הרבה דיאטות ללא הצלחה. גיליתי בבדיקה הגנטית מה טוב לי לאכול ומה לא מתאים לי. הופתעתי לגלות שלא מתאים לי בכלל לאכול שומן רווי כולל שומן רווי מן הצומח שתמיד חשבתי… קרא עוד

שמי מוניקה כהן אני בת 45.
הגעתי לMYGENES כי רציתי שינוי באורח החיים שלי. רציתי לבדוק מה מתאים לי כדי להיות בריאה. בעבר עשיתי הרבה דיאטות ללא הצלחה.

גיליתי בבדיקה הגנטית מה טוב לי לאכול ומה לא מתאים לי. הופתעתי לגלות שלא מתאים לי בכלל לאכול שומן רווי כולל שומן רווי מן הצומח שתמיד חשבתי שהוא מזון בריא. התחלתי לשמור על האכילה שלי והוספתי פעילות גופנית. בעקבות השינוי באכילה בסוגי המזון ובתמיכה שקיבלתי הרגשתי שאני מסוגלת לעשות את התהליך ולהגיע לתוצאות. המסקנה שלי היא שכאשר אתה אוכל באמת את מה שמתאים לגוף שלך אפשר לעשות שינוי בהרגלי האכילה ולהצליח.
ירדתי 6 ק"ג בחודש.
מרגישה שיש לי יותר אנרגיה מוטיבציה ובטחון עצמי.

קרא פחות
אוסנת
ירדה 8 קילו ב4 חודשים
שמי אוסנת והגעתי למי גינס כי הייתי מלאה ואני מאמנת כושר לא הצלחתי לרדת במשקל ובקורונה רק עליתי לא הייתי מרוצה מהמראה שלי והחלטתי לעשות שינוי.עשיתי המון דיאטות ובאף אחד מהם לא הצלחתי עד שהגעתי אליכם.גיליתי שיש לי בעיה בשעון הביולוגי שלי ושיש לי רגישויות לאוכל שברגע שהפסקתי לצרוך אותם התחלתי להרגיש יותר טוב עם… קרא עוד

שמי אוסנת והגעתי למי גינס כי הייתי מלאה ואני מאמנת כושר לא הצלחתי לרדת במשקל ובקורונה רק עליתי לא הייתי מרוצה מהמראה שלי והחלטתי לעשות שינוי.
עשיתי המון דיאטות ובאף אחד מהם לא הצלחתי עד שהגעתי אליכם.
גיליתי שיש לי בעיה בשעון הביולוגי שלי ושיש לי רגישויות לאוכל שברגע שהפסקתי לצרוך אותם התחלתי להרגיש יותר טוב עם עצמי .
אני עושה כל יום ספורט כי זה העבודה שלי ובנוסף שילבתי תזונה נכונה לפי התפריט שהכינו לי במייגינס.
הופתעתי לגלות שאני יכולה להגיע למשקלים שהמון שנים לא ראיתי זה רק מעודד אותי להמשיך ולהצליח.
ירדתי 8 קילו ב4 חודשים.
היום אני מרגישה באנרגיות אש אני לא מתביישת בגוף שלי אני מקבלת מלא מחמאות!

קרא פחות
רחל שוורץ (63)
ירידה של 6 ק"ג בחודשיים ושיפור במדדים בבדיקות הדם
שמי רחל שוורץ והגעתי ל- MyGenes כדי למצוא פתרון לכמה בעיות שמהן סבלתי.בשנים האחרונות החלו לי כאבי בטן ושלשולים, עלייה בסוכר, כבד שומני וכמובן שאני גם סובלת ממשקל יתר. בעבר עשיתי דיאטות שחלקם צלחו וחלקם לא. בבדיקה הגנטית גילו שיש לי רגישות בינונית ללקטוז ורגישות לשומן רווי וכמובן בעיית הסוכר. לקחתי אחריות על אורח החיים… קרא עוד

שמי רחל שוורץ והגעתי ל- MyGenes כדי למצוא פתרון לכמה בעיות שמהן סבלתי.
בשנים האחרונות החלו לי כאבי בטן ושלשולים, עלייה בסוכר, כבד שומני וכמובן שאני גם סובלת ממשקל יתר. בעבר עשיתי דיאטות שחלקם צלחו וחלקם לא. בבדיקה הגנטית גילו שיש לי רגישות בינונית ללקטוז ורגישות לשומן רווי וכמובן בעיית הסוכר. לקחתי אחריות על אורח החיים שלי ודיאטה עם מודעות לרגישויות שיש לי עזר יותר לתכנן לי תפריט שבאמת מתאים לי אישית. ירדתי 6 ק"ג בחודשיים הראשונים כשהחלק הכי טוב הוא שבבדיקת הדם שעשיתי חודשיים אחרי, הערכים לכבד השומני ירדו לחצי. אני מרגישה הרבה יותר טוב. כאבי הבטן והשלשולים נעלמו ובכללי מרגישה קלה יותר וערנית יותר.

קרא פחות
אילנית אוחיון (48)
ירדה 7 ק"ג תוך שלושה חודשים
קוראים לי אילנית אוחיון ואני בת 48. הגעתי לMygenes כי הייתי סקרנית מאוד לדעת על הגנטיקה שלי, ולדעת מה השינוי שהגוף שלו עובר, בגלל שיש לי במשפחה מחלות רקע, וגם בגלל הגיל שלי, עשיתי בעבר ובהווה המון דיאטות ואף אחת מהן לא צלחה, מה שהיה הכי מדהים בעיניי שגילו לי שלא ידעתי שהגוף בנוי משעון… קרא עוד

קוראים לי אילנית אוחיון ואני בת 48.

הגעתי לMygenes כי הייתי סקרנית מאוד לדעת על הגנטיקה שלי, ולדעת מה השינוי שהגוף שלו עובר, בגלל שיש לי במשפחה מחלות רקע, וגם בגלל הגיל שלי, עשיתי בעבר ובהווה המון דיאטות ואף אחת מהן לא צלחה, מה שהיה הכי מדהים בעיניי שגילו לי שלא ידעתי שהגוף בנוי משעון ביולוגי וככה אפשר לשמור על זמנים של הארוחות, תמיד אכלתי מתי וכמה שבא לי, השינויים שעשיתי להקשיב לגוף, פתחתי בפניי עולם של ירקות, קטניות, עוגות, כמובן מה שמתאים לי , ונהנית מכל רגע, הופתעתי לגלות על עצמי שאם אני רוצה אני יכולה, ירדתי 7 קילו בשלושה חודשים, המחמאות לא מפסיקות איזה כיף, אני חולה במחלת הפיברומילאגיה והירידה במשקל נתנה איזון לגוף אני מרגישה הרבה יותר קלילה,פחות עייפה, אנרגיה טובה , תודה לכם שפתחתם בפניי עולם 🙏❤

קרא פחות
נעמי פרנץ (68)
ירדה 7 ק"ג תוך חודשים וחצי
קוראים לי נעמי פרנץ ואני בת 68. ״אני מבקשת לציין שבזמן שנרשמתי הייתי קצת סקפטית אם ארד במשקל ואמרתי לעצמי אנסה! וכן ירדתי כבר 7 ק"ג במשך כחודשיים וחצי!!! אחרי שניסיתי בכל דרך שאני מכירה להשיל את הקילוגרמים שנוספו לי עקב הפסקת העישון לפני 7 שנים! בעקבות הבדיקה של Mygenes ולאחר השיחה עם הדיאטנית הבנתי… קרא עוד

קוראים לי נעמי פרנץ ואני בת 68.

״אני מבקשת לציין שבזמן שנרשמתי הייתי קצת סקפטית אם ארד במשקל ואמרתי לעצמי אנסה!

וכן ירדתי כבר 7 ק"ג במשך כחודשיים וחצי!!! אחרי שניסיתי בכל דרך שאני מכירה להשיל את הקילוגרמים שנוספו לי עקב הפסקת העישון לפני 7 שנים!

בעקבות הבדיקה של Mygenes ולאחר השיחה עם הדיאטנית הבנתי שיש לי נטייה גבוהה להשמנה משומן רווי ולכן לא טוב לי גבינות שמנות ודגים מסוימים, בנוסף לכך גיליתי שלא טוב לי לאכול אורז שהייתי רגילה לאכול (לא חשבתי שיש לי בעיה איתו כי לא הייתי אוכלת כמויות גדולות).

קיבלתי תפריטים בהתאם לגנטיקה שלי בשלושה נוסחים לכל ארוחה וארוחה! נפלא! רציתי לציין שהיה לי ממש קל ליישום ומשביע!!! תודה!

תודה על הכל!

קרא פחות
אריאלה זומר (66)
ירדה 10 ק"ג תוך 7 חודשים
קוראים לי אריאלה זומר ואני בת 66. בשנים האחרונות אני נאבקת עם משקל עודף. עשיתי דיאטות בהן ירדתי במשקל אבל העלתי בחזרה כעבור זמן קצר. בעקבות מודעת פירסום של MYGENES שעוררה את סקרנותי פניתי טלפונית ושם הוסבר לי באופן ברור וסבלני מה השיטה ועל מה היא מבוססת. בעקבות הבדיקה שנעשתה לי הבנתי שהנטיה שלי לסוכר… קרא עוד

קוראים לי אריאלה זומר ואני בת 66.

בשנים האחרונות אני נאבקת עם משקל עודף. עשיתי דיאטות בהן ירדתי במשקל אבל העלתי בחזרה כעבור זמן קצר. בעקבות מודעת פירסום של MYGENES שעוררה את סקרנותי פניתי טלפונית ושם הוסבר לי באופן ברור וסבלני מה השיטה ועל מה היא מבוססת. בעקבות הבדיקה שנעשתה לי הבנתי שהנטיה שלי לסוכר בדם מצריכה התאמה אישית של התפריט וחלוקה אחרת של הארוחות במהלך היום.
בתחילת אפריל יצרה איתי קשר דיאטנית והתהליך התחיל. יחד איתה ובעידודה שיניתי את התזונה שלי בהתאמה ובהתחשבות בצרכים שלי. הופתעתי לגלות שהתרגלתי בקלות לשינוי .תוך 7 חודשים הורדתי 10 קג!
אני לא רעבה. הכמיהה שלי למתוקים ירדה משמעותית.
אני מודה לדיאטניות , מלני שליוותה אותי בתחילת הדרך וללינדה שממשיכה ללוות אותי עד היום. הכל במקצועיות ולבביות עם טיפים שעוזרים לי להמשיך ולתחזק את אורח החיים החדש.
תודה רבה.

קרא פחות
אולי (62)
ירדה 22 ק״ג בשנה וממשיכה לרדת
שמי אולי ואני בת 62. עד לפני כשנה שקלתי 102 ק"ג והיום אני שוקלת 79 ק"ג.כל חיי הבוגרים עשיתי דיאטות. ירדתי ועליתי. כשהגעתי ל -MyGenes דרך פרסומת בפייסבוק אמרתי לעצמי:נו טוב מה יש לי להפסיד? בדיקת רוק. לא מצריך מאמץ מיוחד.כשהגיעו התוצאות הופתעתי ובגדול… מה שקנה אותי להאמין בתוצאות היה שקראתי שיש לי נטייה גבוהה… קרא עוד

שמי אולי ואני בת 62.

עד לפני כשנה שקלתי 102 ק"ג והיום אני שוקלת 79 ק"ג.
כל חיי הבוגרים עשיתי דיאטות. ירדתי ועליתי. כשהגעתי ל -MyGenes דרך פרסומת בפייסבוק אמרתי לעצמי:
נו טוב מה יש לי להפסיד? בדיקת רוק. לא מצריך מאמץ מיוחד.
כשהגיעו התוצאות הופתעתי ובגדול… מה שקנה אותי להאמין בתוצאות היה שקראתי שיש לי נטייה גבוהה לפציעות ספורט - עקב אכילס. אכן אני נוטה לעקם את עקב אכילס בתדירות גבוהה ואפילו עברתי ניתוח לתיקון עקב אכילס.
כמו כן גיליתי בתוצאות ששיעור פירוק הפחמימות שלי בגוף תקין ומתאימה לי תזונה דלת פחמימות.
זו הייתה הפתעה בשבילי כי עד כה כל הדיאטות שעשיתי היו דיאטות ללא פחמימה מה שהקשה עליה מאוד וגרם לי לחזור לאכול הכל ובגדול.

בעקבות שיחות שעשיתי עם הדיאטנית של MyGenes הבנתי אילו פחמימות אני יכולה להכניס לתפריט ואיזו כמות.
בחודש הראשון נשרו ממני 4 ק"ג. לא הייתי רעבה, התמלאתי באנרגיה ובמצב רוח טוב. מאז עברה שנה, אני 22 ק"ג פחות… ממשיכה ללמוד לחיות נכון עם אוכל טוב, הליכה בריאה והרבה אהבה.

קרא פחות
דוד חן (33)
ירד 10 קילו ב-5 חודשים, התחטב והוסיף מסת שריר
אני דוד חן, אובחנתי עם כולסטרול גבוה ונרשמו לי תרופות קבועות במרץ 2020, אחי סובל גם מכולסטרול גבוה ועבר כבר 2 התקפי לב, הבנתי שאם לא אקח את עצמי בידיים, כנראה שכל הצרות בדרך אלי. ניסיתי לעשות כל מיני דיאטות, דלת פחמימות, ללא שומנים. תמיד ירדתי מהר כמה קילו בודדים ואז נשברתי ועליתי כפול. הרגשתי… קרא עוד

אני דוד חן,

אובחנתי עם כולסטרול גבוה ונרשמו לי תרופות קבועות במרץ 2020, אחי סובל גם מכולסטרול גבוה ועבר כבר 2 התקפי לב, הבנתי שאם לא אקח את עצמי בידיים, כנראה שכל הצרות בדרך אלי. ניסיתי לעשות כל מיני דיאטות, דלת פחמימות, ללא שומנים. תמיד ירדתי מהר כמה קילו בודדים ואז נשברתי ועליתי כפול. הרגשתי רעב כל הזמן, הרגשתי שאני מייסר את עצמי ולכן החלטתי לעשות את הבדיקה הגנטית של mygenes.

בעקבות הבדיקה גיליתי שאין לי בעיה עם פירוק פחמימות. גיליתי שיש לי חוסר סנכרון של השעון הביולוגי ונטייה לפציעה בגיד אכילס.

בעקבות כך הקפדתי על 3 ארוחות בלבד לפי התפריט שקיבלתי ולאחר כשבוע הסתגלות כבר לא הייתי צריך את הנשנושים בכלל. תחושת הרעב שבין הארוחות נעלמה וזאת על האף שהארוחות עצמן לא גדלו ולהיפך הצטמצמו בדיוק למה שהגוף שלי צריך. התחלתי לשלב ספורט אירובי שלא מעמיס על גיד אכילס (גלישת סאפ), והוספתי גם אמון כח שבועי.

בנוסף ,גיליתי שאפשר לרדת במשקל ולראות תוצאות מדהימות בלי להיות דקה אחת רעב!!!!

כמו כן, ירדתי כמעט 10 קילו שהם 12% אחוז מהמשקל ב-5 חודשים ובנוסף התחטבתי והוספתי מסת שריר. אני מרגיש מלא אנרגיות ומלא עוד יותר במוטיבציה, התחלתי את התהליך בתקווה שארד בשנה 7 ק"ג ואחזור למידה הרגילה שלי בבגדים.

היום אני חדור מוטיבציה להמשיך בחיטוב, להגיע למשקל המומלץ עבורי, להעיף את כדורי הכולסטרול בחזרה לבית המרקחת ובעיקר להרגיש שעשיתי את הכל למען הבריאות שלי לא רק להיום, אלא לעוד הרבה שנים קדימה. תודה!

קרא פחות
ילנה ראציו (45)
קוראים לי ילנה ראציו ואני בת 45. כבר תקופה ארוכה חיפשתי דיאטה שתעזור לי לרדת במשקל שעלה במיוחד במהלך תקופת הקורונה,עליתי 6 ק"ג וכבר התקשתי למצוא למצוא בגדים במידה שלי . בעקבות כך, חיפשתי טיפול שיתן לי מענה ויעזור לי לרדת במשקל. בעבר ניסיתי דיאטות אחרות שפחות צלחו כמו הורדה של פחמימות ודיאטות של צום… קרא עוד

קוראים לי ילנה ראציו ואני בת 45.

כבר תקופה ארוכה חיפשתי דיאטה שתעזור לי לרדת במשקל שעלה במיוחד במהלך תקופת הקורונה,עליתי 6 ק"ג וכבר התקשתי למצוא למצוא בגדים במידה שלי .

בעקבות כך, חיפשתי טיפול שיתן לי מענה ויעזור לי לרדת במשקל. בעבר ניסיתי דיאטות אחרות שפחות צלחו כמו הורדה של פחמימות ודיאטות של צום לסירוגין.

מאז שהתחלתי לאכול לפי ההמלצות שמבוססות על הגנטיקה שלי ולהתאמן דווקא בבוקר ולצרוך סלניום עקב נטייה גנטית למחסור, המשקל שלי ירד ב6 ק"ג בחודשיים ואני ממשיכה לרדת במשקל.

אני מרגישה שהידע שקיבלתי עוזר לי מאוד. כל פעם שאני רואה את המספר במשקל יורד זה נותן לי תחושת מוטיבציה להמשיך וליישם את ההמלצות שנתתם לי לפי הגנטיקה שלי ולהפוך את זה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי. הדבר הכי טוב שמאז שהתחלתי אני לא מרגישה רעבה וזה ממש עוזר לי להמשיך לשמור ולראות תוצאות.

קרא פחות
אילנה יוריס (65)
ירדה 5 ק״ג בחודשיים ושיפרה את מדדי הדם
שלום, קוראים לי אילנה יוריס ואני בת 65. עשיתי בעבר דיאטות אך לא הצלחתי להוריד, לאחר שנתקלתי במודעה באינטרנט החלטתי לפנות לחברת Mygenes על מנת להבין איך הגוף שלי עובד כדי לרדת במשקל ולצמצם היקפים.הדיאטנית יוליה יצרה איתי קשר והסבירה לי בצורה פשוטה וברורה מה מתאים לי בדיוק מבחינה גנטית, בכל מה שקשור לתזונה ואורח… קרא עוד

שלום, קוראים לי אילנה יוריס ואני בת 65.

עשיתי בעבר דיאטות אך לא הצלחתי להוריד, לאחר שנתקלתי במודעה באינטרנט החלטתי לפנות לחברת Mygenes על מנת להבין איך הגוף שלי עובד כדי לרדת במשקל ולצמצם היקפים.
הדיאטנית יוליה יצרה איתי קשר והסבירה לי בצורה פשוטה וברורה מה מתאים לי בדיוק מבחינה גנטית, בכל מה שקשור לתזונה ואורח חיים.
לאחר שגיליתי שיש לי בעיה עם חוסר סנכרון של השעון הביולוגי שיניתי את כמות הארוחות שלי ל-3 ארוחות מסודרות בזמנים מדויקים ופתאום חלה ירידה יפה במשקל!
הבנתי שפירוק הפחמימות שלי לא תקין והפסקתי לצרוך אותם. הידיעה שמבחינה גנטית, הבנתי שפירוק הפחמימות שלי לא תקין, עזרה לי לעשות את הסוויץ' הזה ולהפסיק איתם.
כתוצאה מכך אני מרגישה יותר אנרגטית, פחות רעבה והצורך למתוק ונשנושים נעלם. בנוסף לכך ירדתי במשקל 5 קילו בחודשים והמדדי דם שלי השתפרו.

קרא פחות
אלי ברדצקי (43)
ירד 8 ק"ג בתשעה חודשים וקם בבוקר איש אחר לגמרי
היי שמי אלי ברדצקי, בן 43. הגעתי לmygenes בזכות חברה שלי שהמליצה. הייתי בכל מיני תהליכים בעבר אבל כל פעם אותו דבר עליות וירידות. בבדיקה הגנטית של mygenes גיליתי שמטבוליזם הפחמימות לא תקין כמו שחשבתי. ואני חשבתי שאני בסדר. שיניתי הכל! התחלתי לאכול בצורה מסודרת בלי ג'אנק פוד בלי ממתיקים וגם התחלתי לעשות ספורט שתאים… קרא עוד

היי שמי אלי ברדצקי, בן 43.

הגעתי לmygenes בזכות חברה שלי שהמליצה. הייתי בכל מיני תהליכים בעבר אבל כל פעם אותו דבר עליות וירידות. בבדיקה הגנטית של mygenes גיליתי שמטבוליזם הפחמימות לא תקין כמו שחשבתי. ואני חשבתי שאני בסדר. שיניתי הכל! התחלתי לאכול בצורה מסודרת בלי ג'אנק פוד בלי ממתיקים וגם התחלתי לעשות ספורט שתאים לגנטיקה שלי. אני מאוד אוהב תפוח אדמה והופתעתי שהוא לא עושה לי טוב, הגוף שלי לא מפרק אותו. בגלל אז פעם לא הצלחתי עם תפריטים אחרים. ממש הופתעתי.
התחלתי את התהליך לפני 9 חודשים במשקל של 92 ק"ג ועכשיו אני שוקל 84 ק"ג . אני ישן טוב, יש לי יותר אנרגיה, אני קם בבוקר איש אחר לגמרי, פחות עייף. מסתבר שכל מה שהייתי צריך לעשות זה בדיקה גנטית.

קרא פחות
אילנה נדב (68)
ירדה 4.5 ק"ג תוך חודשיים
שמי אילנה נדב ואני בת 68. אני מנותחת בריאטרית ובשנה האחרונה התחלתי לעלות במשקל.כמובן שהתחלתי בדיאטת הרזיה אך ללא הועיל ונלחצתי מאוד.פניתי ל - Mygenes, בצעתי את הבדיקה ובסוף חודש מאי יצרו איתי קשר.נדהמתי להיווכח עד כמה ההנחיות שקבלתי על פי תוצאות הבדיקה נתנו את אותותיהן.חודשיים אחרי שהתחלתי את התהליך השלתי מעליי 4.5 ק"ג.קל לי… קרא עוד

שמי אילנה נדב ואני בת 68.

אני מנותחת בריאטרית ובשנה האחרונה התחלתי לעלות במשקל.
כמובן שהתחלתי בדיאטת הרזיה אך ללא הועיל ונלחצתי מאוד.
פניתי ל - Mygenes, בצעתי את הבדיקה ובסוף חודש מאי יצרו איתי קשר.
נדהמתי להיווכח עד כמה ההנחיות שקבלתי על פי תוצאות הבדיקה נתנו את אותותיהן.
חודשיים אחרי שהתחלתי את התהליך השלתי מעליי 4.5 ק"ג.
קל לי ליישם את השינוי כשאני מבינה מבינה מה נכון בשבילי מבחינה גנטית. רק היישום של 3 ארוחות ביום בלבד בשל חוסר סנכרון של השעון הביולוגי עשה בפני עצמו הבדל גדול. וזה שגיליתי שמתאימה לי פעילות מסוג כוח בכלל הפתיעה אותי, מאז יש לי גם חשק לעשות פילאטיס ואני גם מצליחה להתמיד.
באותה הזדמנות אני רוצה להודות ליוליה ולטניה.

קרא פחות
עמית פיק (35)
ירד 8 ק"ג תוך חודשיים
קוראים לי עמית פיק ואני בן 35. במהלך תקופת הקורנה הרגשתי תחושה מאוד לא טובה של כבדות. פניתי לmygenes כדי להבין מה לא בסדר בגוף שלי ומהר מאוד קיבלתי מענה תמידי מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה. אני בתהליך חודשיים וקצת וירדתי כבר כ8 קילו. הטיפ שלי בשביל כולם הוא, להשתמש בתוצאות הבדיקה כדי לדעת מה לאכול… קרא עוד

קוראים לי עמית פיק ואני בן 35.

במהלך תקופת הקורנה הרגשתי תחושה מאוד לא טובה של כבדות. פניתי לmygenes כדי להבין מה לא בסדר בגוף שלי ומהר מאוד קיבלתי מענה תמידי מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

אני בתהליך חודשיים וקצת וירדתי כבר כ8 קילו.

הטיפ שלי בשביל כולם הוא, להשתמש בתוצאות הבדיקה כדי לדעת מה לאכול ובעיקר לא להגביל את עצמך בנושא האוכל, להשאר בראש פתוח.

קרא פחות
ניסים חילו (68)
ירד ממידה 56 למידה 42 תוך חצי שנה
קוראים לי ניסים חילו ואני בן 68 בפנסיה. עוד מצעירותי היתי שמן ועברתי הרבה דיאטות בחלקן מאד מוצלחות ובחלקן כישלון חרוץ.כל פעם שניכשלתי חזרתי למשקל לפני ועברתי אותו. גם בהצלחות הגדולות לאחר כמה שנים חזרתי למשקל לא הצלחתי לשמר את הירידה לעד.חיפשתי איך לרדת ולשמר משקל נמוך.קראתי כמה כתבות על דיאטות מותאמות אישית וראיתי פירסום… קרא עוד

קוראים לי ניסים חילו ואני בן 68 בפנסיה.

עוד מצעירותי היתי שמן ועברתי הרבה דיאטות בחלקן מאד מוצלחות ובחלקן כישלון חרוץ.
כל פעם שניכשלתי חזרתי למשקל לפני ועברתי אותו. גם בהצלחות הגדולות לאחר כמה שנים חזרתי למשקל לא הצלחתי לשמר את הירידה לעד.
חיפשתי איך לרדת ולשמר משקל נמוך.
קראתי כמה כתבות על דיאטות מותאמות אישית וראיתי פירסום של mygenes והחלטתי ללכת על זה.

את התהליך התחלתי ב - 26/01/21 שקלתי 116 קילו, מידת מכנס 56!
היום, אוגוסט 21 אני שוקל 92 ומידת מכנס 42! ירדתי 24 קילו בחצי שנה, מעל 20% ממשקל גופי!

מה ששינה הפעם להבדיל מהקודמות, זה שאז אכלתי מעט קלוריות וכן היתי רעב חלק גדול מהזמן. היום יש מודעות מה מותר ומה אסור ומה ביניהם ולא רק קלוריות.

להפתעתי גיליתי שרוב המטבח שלי לא היה מתאים. לכן שיניתי את כל האוכל שלי ועדיין משנה ומתרגל לא לדיאטה אלא לאורח חיים קבוע. היום אני יותר נמרץ וחיוני ופחות סובל מהחום. כיף.

קרא פחות
חורחה קרבס (74)
ירד 3 ק"ג בשבועיים (וזו רק ההתחלה)
אני מצאתי את הבדיקה בפרסומת במחשב, עשיתי כל מיני דיאטות בעבר ולא הצלחתי כי תמיד אמרו לי אתה יכול לאכול קצת וקצת מזה והייתי מבולבל ולא הצלחתי. הפעם אמרתי לעצמי שזו הבדיקה האחרונה שאני עושה.גיליתי בדיוק מה הגוף שלי צריך לפי הבדיקה הגנטית שלי וזו ממש בדיקה אישית לפי הגוף שלך. אני מגיע עם הידיים… קרא עוד

אני מצאתי את הבדיקה בפרסומת במחשב, עשיתי כל מיני דיאטות בעבר ולא הצלחתי כי תמיד אמרו לי אתה יכול לאכול קצת וקצת מזה והייתי מבולבל ולא הצלחתי. הפעם אמרתי לעצמי שזו הבדיקה האחרונה שאני עושה.
גיליתי בדיוק מה הגוף שלי צריך לפי הבדיקה הגנטית שלי וזו ממש בדיקה אישית לפי הגוף שלך. אני מגיע עם הידיים עד השמיים, יש לי יותר אנרגיה ואני מבסוט מאוד. המשקל לא משקר, בחיים לא ירדתי ככה הרבה. שלושה ק"ג בשבועיים וזו רק ההתחלה.

קרא פחות
עליזה קרנץ (72)
ירדה 2 ק"ג בשלושה שבועות (ולא מרגישה רעבה בכלל)
קוראים לי עליזה קרנץ ואני בת 72. מזה שנים אני סובלת מעודף משקל אבל לאחרונה עליתי במהירות והתחלתי לסבול מקושי משמעותי בהליכה ובפעילויות יומיומיות שגרתיות. פניתי לחברת MYGENES בתקווה שהפעם אוכל לעשות שינוי משמעותי ואף להתמיד בו. בבדיקה הגנטית גילו שיש לי מחסור בוויטמין A וE ומחסור בסלניום, וכן בעיה באיזון השעון הביולוגי. בהמלצתה של… קרא עוד

קוראים לי עליזה קרנץ ואני בת 72.

מזה שנים אני סובלת מעודף משקל אבל לאחרונה עליתי במהירות והתחלתי לסבול מקושי משמעותי בהליכה ובפעילויות יומיומיות שגרתיות. פניתי לחברת MYGENES בתקווה שהפעם אוכל לעשות שינוי משמעותי ואף להתמיד בו. בבדיקה הגנטית גילו שיש לי מחסור בוויטמין A וE ומחסור בסלניום, וכן בעיה באיזון השעון הביולוגי. בהמלצתה של תמר הדיאטנית התחלתי לאכול יותר ירקות ופירות כתומים וירוקים ולאכול רק 3 ארוחות ביום כדי לאזן את השעון הביולוגי. להפתעתי חל שינוי משמעותי בתחושת הרעב והשובע. אני לא מרגישה רעבה כלל. במשך 3 שבועות ירדתי 2 קילו, וכמובן שאני מחכה בקוצר רוח להמשך התהליך.

קרא פחות
רות פיקיזגי (59)
ירדה 8 ק"ג בשבועיים, מלאת אנרגיה פחות כבדה ופחות עייפה
אתחיל בזה שאין לי תמונה "מלפני". אף פעם לא אהבתי להצטלם, לא אהבתי את איך שאני נראית… עד שביצעתי את הבדיקה של MyGenes. חברה שיתפה אותי שעשתה את הבדיקה והיא מאוד מרוצה, והחלטתי שאני גם רוצה להכיר את פרופיל הגנים שלי כדי לדעת למה לצפות בעתיד ואם אפשר למנוע או לדחות מחלות גנטיות. אני רואה… קרא עוד

אתחיל בזה שאין לי תמונה "מלפני". אף פעם לא אהבתי להצטלם, לא אהבתי את איך שאני נראית… עד שביצעתי את הבדיקה של MyGenes. חברה שיתפה אותי שעשתה את הבדיקה והיא מאוד מרוצה, והחלטתי שאני גם רוצה להכיר את פרופיל הגנים שלי כדי לדעת למה לצפות בעתיד ואם אפשר למנוע או לדחות מחלות גנטיות. אני רואה את ההורים שלי מזדקנים עם מחלות לא פשוטות. עשיתי הרבה דיאטות בחיי שלא צלחו, כמו שומרי משקל, שם ירדתי 12 ק"ג ואז עליתי 20 ק"ג. הפעם, הלהיבה אותי במיוחד העובדה לא אצטרך להיות בדיאטה.
בעקבות הבדיקה גילו לי כמה נטיות גנטיות: סוכרת וחוסר בסלניום הקשור לבעיות בבלוטת התריס, בעיה עם לקטוז וכולסטרול רע גבוה. הזדעזעתי לראות את תוצאות הבדיקה שלי והחלטתי לקחת את עצמי בידיים. מאז, אני מיישמת את ההמלצות, אוכלת לפי השעון הביולוגי שלי ומכניסה לגוף רק דברים שמתאימים לגנטיקה שלי וכבר ירדתי 8 ק"ג בשלושה חודשים.
אני מלאת אנרגיה פחות כבדה ופחות עייפה, הנפיחות בבטן וברגליים ירדה מאוד ומאפשרת לי לעשות פעילות גופנית בהנאה, ההיקפים נהיו יותר צרים ואין בליטת בטן גדולה.
הירידה במשקל מעודדת וההרגשה הכללית טובה, אני אוהבת לראות את עצמי מול המראה ולקבל מחמאות של "ירדת במשקל".
עכשיו אני חייה אורח חיים בהתאם לתוצאות מבחן הגנים ובדיקות הדם ולא לפי דיאטה כלשהי.

קרא פחות
ליהיא מיימון (32)
תוך שבועיים ירדה 1 קילו ו 300 גרם וצמצמה 5 ס"מ בהיקפים
קוראים לי ליהיא מיימון ואני בת 32. במהלך תקופת הקורונה מצאתי את עצמי בבית רוב הזמן ובעקבות כך הייתה עליה במשקל ובהיקפים.פניתי לחברת MYGENES על מנת לדעת באופן אישי מה מותאם בדיוק בשבילי על מנת לחזור למשקל שלי ולצמצם היקפים.בתחילת חודש יוני יצרה איתי קשר דיאטנית בחברה בשם מלאני והתחלנו את התהליך. לאחר שגיליתי שיש… קרא עוד

קוראים לי ליהיא מיימון ואני בת 32.

במהלך תקופת הקורונה מצאתי את עצמי בבית רוב הזמן ובעקבות כך הייתה עליה במשקל ובהיקפים.
פניתי לחברת MYGENES על מנת לדעת באופן אישי מה מותאם בדיוק בשבילי על מנת לחזור למשקל שלי ולצמצם היקפים.
בתחילת חודש יוני יצרה איתי קשר דיאטנית בחברה בשם מלאני והתחלנו את התהליך. לאחר שגיליתי שיש לי בעיה בפירוק פחמימות אז שיניתי את התזונה שלי בהתאם לכך וצמצמתי גם בפחמימות וגם בהיקפים.
לפני התהליך הייתה תחושה של עייפות במהלך היום ולאחר השינוי שעשיתי אני מרגישה הרבה יותר אנרגטית. אחד הדברים שאני הכי נהנית מהם זה העובדה שלמרות השינוי באורח החיים שלי אני לא מרגישה רעבה ואני עדיין מגיעה לתוצאות שרציתי. גם כשאני יושבת במסעדה עם חברים אני יודעת טוב יותר מה לבחור מתוך התפריט, שגם יהיה לי טעים וגם יתאים לאורח החיים החדש שלי.
תוך שבועיים ירדתי 1 קילו ו 300 גרם וצמצמתי 5 ס"מ בהיקפים בדיוק כמו שרציתי ואני מתרגשת לקראת המשך התהליך!

קרא פחות
טל מאיר (40)
ירד 5.5 ק"ג בחודשיים
קוראים לי טל ואני בן 40. בשיא המשקל שלי לצערי עלה ל 97 קילו, עודף משקל רציני. פניתי ל - MyGenes כי האמנתי בשיטה שלהם של פיצוח הקוד הגנטי ואז הרכבת תפריט מותאם אישית. היום, אחרי חודשיים בלבד, אני שוקל 91.5 קילו ומרגיש הרבה יותר טוב. הכבדות נעלמה, ההיקפים ירדו. אני סוף סוף חוזר למידות… קרא עוד

קוראים לי טל ואני בן 40. בשיא המשקל שלי לצערי עלה ל 97 קילו, עודף משקל רציני. פניתי ל - MyGenes כי האמנתי בשיטה שלהם של פיצוח הקוד הגנטי ואז הרכבת תפריט מותאם אישית. היום, אחרי חודשיים בלבד, אני שוקל 91.5 קילו ומרגיש הרבה יותר טוב. הכבדות נעלמה, ההיקפים ירדו. אני סוף סוף חוזר למידות יותר קטנות בבגדים שזה תענוג. אני מתרגל יוגה ומשחק טניס ומרגיש איך הגוף יותר זורם, פחות כבד. אני מתכוון להתמיד בתפריט שבנו לי. משקל היעד שלי הוא 80 קילו. אני מאמין שאגיע לשם. תודה מיוחדת לטניה התזונאית. בהצלחה רבה לכולם

קרא פחות
ליהיא גרינר (35)
ליהיא גרינר, (35): "סוף סוף אני עושה את זה, So I can't wait to get results and to share with you and show you what my body is all about"

ליהיא גרינר, (35): "סוף סוף אני עושה את זה, So I can't wait to get results and to share with you and show you what my body is all about"

קרא פחות
מירב סמין (44)
ירדה 4 ק"ג תוך חודש וחצי
מירב סמין: "מאז שהתחלתי את התהליך ב - MyGenes חיי השתנו מקצה לקצה. אני חודש וחצי בתהליך עם ירידה של 4 קילו. ניסיתי דיאטות שונות אומנם ירדתי אבל הכל עלה בחזרה. מאז שאני נמצאת ב - MyGenes הקילוגרמים העודפים שלי נעלמו כאילו לא היו, עם תזונה שמתאימה לגוף שלי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לרדת… קרא עוד

מירב סמין: "מאז שהתחלתי את התהליך ב - MyGenes חיי השתנו מקצה לקצה. אני חודש וחצי בתהליך עם ירידה של 4 קילו. ניסיתי דיאטות שונות אומנם ירדתי אבל הכל עלה בחזרה. מאז שאני נמצאת ב - MyGenes הקילוגרמים העודפים שלי נעלמו כאילו לא היו, עם תזונה שמתאימה לגוף שלי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לרדת במשקל. רוצה להודות לדיאטן המושלם דניאל שהיה איתי שלב שלב והתעניין ודאג שלא אשאר רעבה וכמובן שארד במשקל".

קרא פחות
רפאל שי (47)
שוקל 15 ק"ג פחות בזכות MyGenes
שמי רפאל שי וכיום אני שוקל 15 ק"ג פחות בזכות MyGenes.לאחר כ- 3 שבועות מביצוע הבדיקה, קיבלתי שיחת טלפון מתומר התזונאי המקסים והסבלני שסיפר לי כל כך הרבה דברים שחשבתי שהם טובים לי למאכל ולהיפך בנוסף, על שעות התזונה המומלצות לי ואורח חיי. עברו חודשיים וכיום אני שוקל 15 קילו פחות, אני מרגיש בריא יותר… קרא עוד

שמי רפאל שי וכיום אני שוקל 15 ק"ג פחות בזכות MyGenes.
לאחר כ- 3 שבועות מביצוע הבדיקה, קיבלתי שיחת טלפון מתומר התזונאי המקסים והסבלני שסיפר לי כל כך הרבה דברים שחשבתי שהם טובים לי למאכל ולהיפך בנוסף, על שעות התזונה המומלצות לי ואורח חיי. עברו חודשיים וכיום אני שוקל 15 קילו פחות, אני מרגיש בריא יותר , לחץ הדם שהיה גבוה התאזן וירד משמעותית, הדופק המהיר התאזן. אני מרגיש מאושר וחזק יותר. אני מצפה באושר רב להמשך הדרך, אעדכן אתכם.

קרא פחות
אסף רווה (42)
ירד 10 ק"ג בשלושה חודשים
"שמי אסף. אני בן 42 ובשלושה חודשים האחרונים ירדתי 10 ק"ג. הרכיבים בתפריט שקיבלתי מהדיאטנית הקלינית של MyGenes, היו מוכרים לי מדיאטות שעשיתי בעבר, אבל, וזה האבל הגדול, גילו לי מה הסדר הנכון שעליי לאכול את האוכל.ברגע שהתאמתי את התפריט ואת הפעילות הגופנית שלי לשעון הביולוגי התחלתי לראות ירידה של קילו בשבוע בממוצע, ירדתי ממידה… קרא עוד

"שמי אסף. אני בן 42 ובשלושה חודשים האחרונים ירדתי 10 ק"ג. הרכיבים בתפריט שקיבלתי מהדיאטנית הקלינית של MyGenes, היו מוכרים לי מדיאטות שעשיתי בעבר, אבל, וזה האבל הגדול, גילו לי מה הסדר הנכון שעליי לאכול את האוכל.
ברגע שהתאמתי את התפריט ואת הפעילות הגופנית שלי לשעון הביולוגי התחלתי לראות ירידה של קילו בשבוע בממוצע, ירדתי ממידה 52 במכנסיים ל48 וגם זה כבר גדול עלי. אם רק הייתי יודע את זה לפני 10 שנים, כל החיים שלי היו נראים אחרת".

קרא פחות
שולה זקן (64)
גיליתי שאין לי צורך להימנע מבשר שמן!
תמיד אומרים "העיקר הבריאות", ואין משפט יותר נכון מזה. חשוב להכיר את הגוף שלנו ולדעת מה טוב לו, כי כל אחד הוא שונה.לי חשוב במיוחד לשמור על רמות הסוכר, ולא תמיד ההמלצות הכלליות והמקובלות עזרו לי בכך.לכן הסתקרנתי לבצע בדיקת דנ"א של חברת "מיי ג'ינס", שנותנת המלצות אישיות לפי הגנים שלך. הבדיקה הייתה באמצעות דגימת… קרא עוד


תמיד אומרים "העיקר הבריאות", ואין משפט יותר נכון מזה.

חשוב להכיר את הגוף שלנו ולדעת מה טוב לו, כי כל אחד הוא שונה.
לי חשוב במיוחד לשמור על רמות הסוכר, ולא תמיד ההמלצות הכלליות והמקובלות עזרו לי בכך.
לכן הסתקרנתי לבצע בדיקת דנ"א של חברת "מיי ג'ינס", שנותנת המלצות אישיות לפי הגנים שלך. הבדיקה הייתה באמצעות דגימת רוק פשוטה ובזכותה גיליתי כמה דברים מפתיעים על עצמי, כמו שפירות יער ממש טובים לי (תענוג!) ושאין לי צורך להימנע מבשר שמן. לעומת זאת, בגזרת הפחמימות לא היו הפתעות, פחות כדאי... חבל...🤪

קרא פחות
ציפי ישראל (67)
ירדה 4.5 ק"ג בשלושה חודשים וכאבי הבטן עברו כמעט לגמרי
שמי ציפי ישראל. סבלתי הרבה שנים מכאבי בטן, ואפילו אובחנתי כחולה בסרטן במעי הגס לפני 8 שנים ורציתי לשנות את התזונה שלי ולכן הגעתי לMYGENES. עשיתי בעבר דיאטות כמו כמו אצל חלי ממן שאמנם נחלו הצלחה אבל מאוד מהירה וזמנית. בעקבות הבדיקה שעשיתי בMYGENES, גיליתי באיזה שעות אני יכולה לאכול וכמה ארוחות אני יכולה לאכול ביום,… קרא עוד

שמי ציפי ישראל.

סבלתי הרבה שנים מכאבי בטן, ואפילו אובחנתי כחולה בסרטן במעי הגס לפני 8 שנים ורציתי לשנות את התזונה שלי ולכן הגעתי לMYGENES. עשיתי בעבר דיאטות כמו כמו אצל חלי ממן שאמנם נחלו הצלחה אבל מאוד מהירה וזמנית.

בעקבות הבדיקה שעשיתי בMYGENES, גיליתי באיזה שעות אני יכולה לאכול וכמה ארוחות אני יכולה לאכול ביום, בנוסף גיליתי שאני יכולה לרדת במשקל מבלי להישאר רעבה ולאכול לא מעט דברים שהבנתי שמותר לי לאכול .

שיניתי את התזונה שלי, עברתי לאכול ארוחות מסודרות בשעות קבועות, הורדתי פחמימות פשוטות מהתפריט היומי שלי , ובמקביל אכלתי יותר דגים פחמימות מורכבות וקטניות.

ירדה 4 וחצי קילו בשלושה חודשים. 
כיום אני מרגישה ממש מעולה , כאבי הבטן עברו כמעט לגמרי , ויש לי הרבה אנרגיה בניגוד לעבר.

קרא פחות
דפנה קופר (72)
ירדה 3.5 ק"ג בשלושה שבועות
שמי דפנה קופר, אני בת 72. גם אני כמו רבים…העליתי המון בשנה וחצי האחרונות וחיפשתי משהו שיהיה אפקטיבי ומותאם לי אישית…שאוכל לרדת במשקל בצורה נכונה ומבוקרת….. התחלתי תהליך לפני 3 שבועות. לא קל לשנות הרגלים, אבל רצון ומיי גינס זה שילוב מצוין. מנסה לשנות הרגלים על פי הגנטיקה שלי ובעזרת טניה המהממת שעוזרת בתהליך הורדתי… קרא עוד

שמי דפנה קופר, אני בת 72.

גם אני כמו רבים…העליתי המון בשנה וחצי האחרונות וחיפשתי משהו שיהיה אפקטיבי ומותאם לי אישית…שאוכל לרדת במשקל בצורה נכונה ומבוקרת….. התחלתי תהליך לפני 3 שבועות. לא קל לשנות הרגלים, אבל רצון ומיי גינס זה שילוב מצוין. מנסה לשנות הרגלים על פי הגנטיקה שלי ובעזרת טניה המהממת שעוזרת בתהליך הורדתי בשלושה שבועות 3 וחצי קג.
אני מלאת התפעלות מהקלות שזה קורה ללא מאמץ אבל עם הרבה מודעות למה שמתאים לי על פי הגנטיקה הייחודית שלי…. תודה לכם.

קרא פחות
שרה פרל (66)
ירדה 5 ק"ג תוך חודש וחצי
היי שמי שרה פרל והנני מחיפה בת 66. כל חיי מאז ילדותי כיתה א בערך הנני נאבקת במשקלי. בצעירותי ירדתי ועליתי כ 20 קג מס פעמיםבעשרים שנים האחרונות עולה ויורדת 5 קג, עד שבחמש שנים האחרונות לא הצלחתי להשיל גרםכל מה שניסיתי לא צלח.הרסתי את חילוף החומרים שלי ובלוטת התריס פסקה לעבוד קליל. הכדורים שאני… קרא עוד

היי שמי שרה פרל והנני מחיפה בת 66.

כל חיי מאז ילדותי כיתה א בערך הנני נאבקת במשקלי. בצעירותי ירדתי ועליתי כ 20 קג מס פעמים
בעשרים שנים האחרונות עולה ויורדת 5 קג, עד שבחמש שנים האחרונות לא הצלחתי להשיל גרם
כל מה שניסיתי לא צלח.
הרסתי את חילוף החומרים שלי ובלוטת התריס פסקה לעבוד קליל. הכדורים שאני לוקחת לאיזון מאזנים אותי כביכול אבל לדעתי רק בכאילו כי לא יתכן לאכול כל כך מעט ולא לרדת בכלל. אולי 700 קל ליום.
ניסיתי את השיטה שלכם, קיבלתי אחרי זמן הה מאמנת מקסימה שאמרה לי התמדה תביא לתוצאות, אל תשברי
למרות שידעתי זאת נורא מתסכל לעבוד קשה ולא לקבל תוצאות, והינה הפלא ופלא תוך חודש וחצי ירדתי את חמשת הק"ג שהציקו לי כל כך. ראשית מאישה עייפה שישנה 15 שעות ביממה הפכתי ל אנרגטית ופעילה.
זה הציל אותי. בזבזתי את חיי בשינה. הופתעתי לראות שהבדיקות הצביעו גם הם על מה שידעתי:
שהשעון הביולוגי שלי הפוך ואני לא מסוגלת לקום בבוקר. אגב גם בני סובל מאותה תופעה.
מאז אורח החיים החדש אני קמה בתשע בבוקר במקום ב 12 בצהריים ואז במרץ רב בולעת את החיים ללא מנוחת צהריים.
ההרגשה שהבגדים לא צפופים ונעים לי להביט במראה עושה פלאים.

תודה רבה למאמנת שלי
שאין עליה ול - MyGenes

קרא פחות
עדן הראל (44)
לכבוד יום ההולדת החלטתי לעשות את הבדיקה הגנטית של MyGenes, אני מקווה להרגיש יותר חיונית, יאללה שיהיה לי בהצלחה

לכבוד יום ההולדת החלטתי לעשות את הבדיקה הגנטית של MyGenes, אני מקווה להרגיש יותר חיונית, יאללה שיהיה לי בהצלחה

קרא פחות
גיל ריבה (43)
גיל ריבה, (43) עיתונאי ומגיש טלוויזיה ישראלי: "התקשרו אלי מאיזו חברה נורא טרנדית בשם "MyGENES" שבראשה עומדים דוקטורים של ממש כמו: פרופסור סנאית תמיר, פרו דני ברקוביץ, ד"ר יורם פלוצקי והם הציעו לי בדיקה שטרם עשיתי. ש-5 שנים הם עובדים על הפיתוח שלע. מסתבר, שעל ידי דגימת רוק פשוטה בודקים במעבדה גנטית כ-222 משתנים בגנים,… קרא עוד

גיל ריבה, (43) עיתונאי ומגיש טלוויזיה ישראלי: "התקשרו אלי מאיזו חברה נורא טרנדית בשם "MyGENES" שבראשה עומדים דוקטורים של ממש כמו: פרופסור סנאית תמיר, פרו דני ברקוביץ, ד"ר יורם פלוצקי והם הציעו לי בדיקה שטרם עשיתי. ש-5 שנים הם עובדים על הפיתוח שלע. מסתבר, שעל ידי דגימת רוק פשוטה בודקים במעבדה גנטית כ-222 משתנים בגנים, ואז מקבלים המלצות אישיות לתזונה וספורט אידאליים שמתאימים לך ספציפית. אפשר ממש להבריא מזה לנצח ולחיות אולי עד גיל 120 בגוף חטוב ובריא. אמרתי, "זה בדיוק בשבילי, הנה בדיקה שאני חייב לנסות". הם הבטיחו לי שעל הדרך גם יבדקו לי גם את הקורונה. בשכונה מדברים שגם מירי בוהדנה ירקה לא מזמן. אמרתי "ככה, נא לשלוח תבדיקה דחוף". תוך יום קיבלתי את הערכה הביתה. ירקתי והחזרתי. זהו, בקרוב הם יחזרו אלי עם כל הממצאים וההמלצות ואז אדווח לכם. אולי מדובר בגאונות, אולי בבדיקת-שקר כלשהוא, שמבטיחה לך את השמיים אבל נותנת לך תרצפה, אבל תודו שאחלה עוגן, למילוי ריק הקורונה בקורטוב של ציפייה למשהו אחד טוב. בכל זאת 222 משתנים, משהו חייב להיות בסדר, לא?"

קרא פחות
אילונה חייקין (26)
זה פשוט מטורף
אילונה חייקין בת ה-26 משתפת: "אני בעודף משקל, לא משנה כמה דיאטות ניסיתי שום דבר לא עזר, עד שנתקלתי ב-MyGenes וזה פשוט מטורף"

אילונה חייקין בת ה-26 משתפת: "אני בעודף משקל, לא משנה כמה דיאטות ניסיתי שום דבר לא עזר, עד שנתקלתי ב-MyGenes וזה פשוט מטורף"

קרא פחות
קארין צבי (43)
הצליחה להביא את המתאמנים שלה לתוצאות תוך מספר שבועות, בזכות התאמת כושר
קארין צבי, (43), מאמנת כושר אישית, תל אביב, אם יש משהו שהפריע למתאמנים שלי הוא אי יכולתם להתחטב למרות האימונים הקשים, עד שמצאתי את השיטה שסוף סוף עובדת – בדיקה גנטית". 

קארין צבי, (43), מאמנת כושר אישית, תל אביב, אם יש משהו שהפריע למתאמנים שלי הוא אי יכולתם להתחטב למרות האימונים הקשים, עד שמצאתי את השיטה שסוף סוף עובדת – בדיקה גנטית". 

קרא פחות
דפי שמעוני (67)
ירדה 20 ק"ג והצליחה לשמור על זה גם שנה אחרי
דפי שמעוני, (67), תל אביב, "תודה ל MyGENES שאחרי 45 שנות דיאטות מייסרות ללא תוצאות בשילוב סוכר גבוה בדם, עזרו לי להבין איך באמת הגנטיקה שלי עובדת ולהוריד 20 ק"ג". 

דפי שמעוני, (67), תל אביב, "תודה ל MyGENES שאחרי 45 שנות דיאטות מייסרות ללא תוצאות בשילוב סוכר גבוה בדם, עזרו לי להבין איך באמת הגנטיקה שלי עובדת ולהוריד 20 ק"ג". 

קרא פחות
עומר א. (27)
ירדה 26 ק"ג תוך 4 חודשים
עומר א. (27), רמת גן: "סבלתי כל החיים ממשקל עודף שלא הצלחתי להיפטר ממנו למרות שניסיתי עשרות דיאטות שונות, כדורים ושיטות חיטוב והרזיה. עם השנים, המצב הלך והתדרדר... הרגשתי בת 27 בגוף של בת 50. היום, ארבעה חודשים לאחר שעשיתי את בדיקת הרוק הזו - הצלחתי להוריד 26 קילו! אני מרגישה יפה ובריאה יותר מאי… קרא עוד

עומר א. (27), רמת גן: "סבלתי כל החיים ממשקל עודף שלא הצלחתי להיפטר ממנו למרות שניסיתי עשרות דיאטות שונות, כדורים ושיטות חיטוב והרזיה. עם השנים, המצב הלך והתדרדר... הרגשתי בת 27 בגוף של בת 50. היום, ארבעה חודשים לאחר שעשיתי את בדיקת הרוק הזו - הצלחתי להוריד 26 קילו! אני מרגישה יפה ובריאה יותר מאי פעם".

קרא פחות
רונית פלג (37)
ירדה 10 ק"ג, תוך חודשיים וחצי, בזכות הפחתה בצריכת מוצרי חלב
רונית פלג, (37), ירושלים: "אחרי שתי לידות, פלוס 10 ק"ג עודפים שסירבו להיעלם, ובעל שקיבל אישה מתוסכלת ועצובה - הצלחתי לרדת במשקל באמצעות הבדיקה הגנטית של MyGENES, שהמליצה לי לא להימנע מפחמימות, אבל להפחית במוצרי חלב"

רונית פלג, (37), ירושלים: "אחרי שתי לידות, פלוס 10 ק"ג עודפים שסירבו להיעלם, ובעל שקיבל אישה מתוסכלת ועצובה - הצלחתי לרדת במשקל באמצעות הבדיקה הגנטית של MyGENES, שהמליצה לי לא להימנע מפחמימות, אבל להפחית במוצרי חלב"

קרא פחות
דותן תבין (28)
ירד 40 ק"ג לאחר ניתוח קיצור קיבה שכשל
דותן תבין, 28, תל אביב: "חייתי שנים עם תחושה שנגזר עלי להיות שמן ולא בריא, כי ככה נולדתי וככה אשאר. אחרי שניתוח קיצור הקיבה שעשיתי נכשל, גיליתי את הבדיקה הגנטית של MyGENES שעזרה לי להפחית 40 ק"ג"

דותן תבין, 28, תל אביב: "חייתי שנים עם תחושה שנגזר עלי להיות שמן ולא בריא, כי ככה נולדתי וככה אשאר. אחרי שניתוח קיצור הקיבה שעשיתי נכשל, גיליתי את הבדיקה הגנטית של MyGENES שעזרה לי להפחית 40 ק"ג"

קרא פחות
מאיה כץ (22)
ירדה 2.5 ק"ג בחודש
מאיה כץ (22) מכפר סבא חושפת: "עליתי 12 ק"ג בשנתיים של הצבא שלא הצלחתי להוריד אותם גם אחרי השחרור, המעטתי להיפגש עם אנשים, בנים כבר לא התחילו איתי והתחושה הייתה נוראית. עשיתי הכל כדי לרדת במשקל אבל כלום לא עזר לי עד שיום אחד גיליתי את MyGenes ותוך 3 חודשים ירדתי 7 ק"ג. היום אני… קרא עוד

מאיה כץ (22) מכפר סבא חושפת: "עליתי 12 ק"ג בשנתיים של הצבא שלא הצלחתי להוריד אותם גם אחרי השחרור, המעטתי להיפגש עם אנשים, בנים כבר לא התחילו איתי והתחושה הייתה נוראית. עשיתי הכל כדי לרדת במשקל אבל כלום לא עזר לי עד שיום אחד גיליתי את MyGenes ותוך 3 חודשים ירדתי 7 ק"ג. היום אני מאושרת, רזה ונהנית מאוכל טעים".

קרא פחות
תרצה צ. (46)
הגיעה אלי הערכה של My genes ובעוד כמה ימים יגיעו אלי תוצאות הבדיקה שיעזרו לי לדעת אילו מאכלים טובים לי יותר ואלו פחות.האמת היא שאני מתרגשת ומלאת ציפיות לקראת התהליך. תודה ל My genes על ההזדמנות הנפלאה הזו !

הגיעה אלי הערכה של My genes ובעוד כמה ימים יגיעו אלי תוצאות הבדיקה שיעזרו לי לדעת אילו מאכלים טובים לי יותר ואלו פחות.
האמת היא שאני מתרגשת ומלאת ציפיות לקראת התהליך. תודה ל My genes על ההזדמנות הנפלאה הזו !

קרא פחות
עדן גטר (27)
עדן גטר (27): "סוף סוף אחרי המון זמן של ציפייה, הבדיקה שחיכיתי לה כל כך והולכת לשנות לי את החיים- הגיעה אליי! מחכה ומצפה בקוצר רוח לקבל את התשובות, מתרגשת לצעד הבא של המשך חיי ומודה לMyGenes מכל הלב על ההזדמנות 😍".

עדן גטר (27): "סוף סוף אחרי המון זמן של ציפייה, הבדיקה שחיכיתי לה כל כך והולכת לשנות לי את החיים- הגיעה אליי! מחכה ומצפה בקוצר רוח לקבל את התשובות, מתרגשת לצעד הבא של המשך חיי ומודה לMyGenes מכל הלב על ההזדמנות 😍".

קרא פחות

* מפאת שמירה על סודיות הלקוחות שלנו – חלק מהשמות בעמוד "סיפורי הצלחה" בדויים והתמונות בעמוד "סיפורי הצלחה" באות להמחיש את סיפור ההצלחה אך הן אינן מייצגות את אותו הלקוח בכל המקרים ומשמשות כדוגמא בלבד (מגובה בסעיף 37 לחוק זכויות היוצרים)

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן