סובלים מחוסר אנרגיה? הבדיקה הגנטית שתיתן לכם זריקת מרץ

סובלים מעייפות, חוסר אנרגיה ומצב של חוסר חיוניות? אחת הסיבות לכך היא תזונה לא נכונה שאינה מותאמת לגופכם. בדיקה גנטית פשוטה תעזור לכם להבין מה גורם לירידה בחיוניות ולטפל בה בעזרת תזונה על פי ה DNA

תזונה מותאמת אישית תעזור לכם להרגיש חיוניים יותר

לעיתים אנו מרגישים לא חיוניים, חסרי מרץ, עייפים ואף מדוכדכים. רבים מאיתנו חיים בשגרה מאד קדחתנית, בג'אגלינג בלתי פוסק, שמותיר אותנו עם סוג של תשישות, שאפילו שנת לילה לא תוכל לתקן.

בעוד חוסר שינה הוא הגורם השכיח ביותר לעייפות; לפעמים ישנם גורמים נסתרים שמנקזים את האנרגיה שלנו ומשאירים אותנו חסרי מוטיבציה. חלק מהגורמים האלו מתבטאים באכילה על רגל אחת, דילוג על ארוחות או תזונה של מאכלים ומזונות לא נכונים עבור גופנו – דבר העלול לגרום לא רק לעודף משקל, אלא גם לחוסר חיוניות.

עם זאת, לא כל תזונה גם אם היא מומלצת על ידי בעלי שם דבר, יכולה לעזור ולשפר את האנרגיה של הגוף. בשנים האחרונות גוברת התפיסה שאין תזונה אחת שמתאימה לכולם ויש לתת מקום לשונות הגנטית בין אדם לאדם. גנטיקאים הבינו שכל גוף עובד על פי הצרכים שלו, ושכללי תזונה אוניברסליים אינם מתאימים לכולם. הפתרון הוא תזונה מותאמת אישית על פי DNA.

תזונה מותאמת אישית, מאפשרת לאכול נכון על פי מה שהגוף שלכם זקוק לו. ישנם אנשים שיופתעו לגלות שלמרות שנמנעו שנים רבות מגלוטן למשל, כן יכולים לצרוך לחם ופסטה, ועדיין לשמור על משקל תקין ותזונה נבונה. זה נכון גם לגבי צריכת קפאין. אחוז גדול של אנשים חי על מספר כוסות גבוה של קפה ביום, ולא מבין כשלמעשה פירוק הקפאין בגופו לא אידיאלי. לכן מומלץ לו להפחית בצריכה ובכך לשפר את ההרגשה הכללית ולהרגיש חיוני יותר. 

"נהגתי לשתות חמש כוסות קפה ביום כדי להתעורר ולהחזיק מעמד בשגרה תובענית של קריירה וגידול ארבעה ילדים, מספרת רונית הראל, בת 36, חשבתי שאקבל זריקת מרץ אחרי כל כוס, אך מצאתי את עצמי שרויה באי שקט ועצבנות. עשיתי חיפוש בגוגל ונתקלתי בבדיקה גנטית שבודקת את הגנים בגופנו, וחושפת אותנו לאינספור נטיות ורגישויות שלא ידענו על קיומן בגוף. מרמות סוכר בדם, כולסטרול, גלוטן, העדפה לטעמים ועד קפאין. עולם שלם של גנטיקה נגלה לעיני, עולם שלם שלא הכרתי על גופי. דוח המלצות גנטיות חשף שיש לי רגישות גנטית העשויה להשפיע על נטייה להצטברות קפאין".

"מסתבר שפירוק איטי של קפאין ממנו סבלתי ועודף קפאין בדם מהווה סיכון להופעת חרדה, אי שקט, עצבנות יתר, הפרעות שינה, יתר לחץ דם, עלייה בדפיקות לב, ואפילו לסיכוי להתפתחות מחלות לב. הפחתתי מיד את צריכת הקפאין ואחרי שבועיים הרגשתי מלאת מרץ וחיונית". 

בדיקה גנטית פשוטה יכולה לעשות את כל ההבדל בין עייפות וחוסר אנרגיה לחיוניות מלאה וחיים בריאים ויפים יותר. אל תתעייפו, גלו מרץ והזמינו את הבדיקה הגנטית אליכם הביתה עוד היום.

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן