הכל מתחיל בתזונה: מניעת מחלות בעזרת בדיקה גנטית פשוטה

המלצות הבדיקה הגנטית עושות את כל ההבדל בין ירידה מאוזנת במשקל ואימוץ חיים בריאים ללא מחלות לזגזוג אינסופי בין דיאטות. יש לנו הרגשה שאנחנו יודעים במה תבחרו

תזונה מותאמת אישית מונעת מחלות

אבחון גנטי להתאמת תזונה אישית ופעילות גופנית עד לא מזמן נחשב למוצר פרימיום שעלותו אלפי שקלים. לאחרונה, MyGenes – הנגישו את בדיקת הפרימיום יחד עם ייעוץ וליווי תזונאי מקצועי, והפכו אותה להיות מוצר חובה לכל אחד שרוצה להיות רזה ובריא – המתאים לכל כיס.

המלצות הבדיקה הגנטית עושות את כל ההבדל בין ירידה מוצלחת במשקל ואימוץ חיים בריאים ללא מחלות לזגזוג אינסופי בין דיאטות. אם ירידה במשקל מתחילה קודם כל מהיכרות מעמיקה עם הגנים שמשפיעים עליה ועל הגוף, כך גם איתור רגישות לכולסטרול, שומנים או סוכר בדם בהווה, יעזרו למנוע מחלות בעתיד כמו, לחץ דם גבוה, טרשת עורקים, התקפי לב וכד'.

הנוטריגנטיקה – תזונה גנטית, יוצאת מההנחה שישנה חתימה גנטית ייחודית לכל אחד ואחת, ממש כמו טביעת אצבע. מחקרים שנעשו בעולם הוכיחו שאנשים מגיבים באופן שונה למאכלים דומים. יש את מי שזכו לגנטיקה מהסרטים, יכולים לאכול למשל יותר בשר אדום ולחם לבן , אפילו לא מודעים לכך וגוזרים על עצמן המנעות מיותרת. ויש מצד שני אלפי אם לא מיליוני אנשים ברחבי העולם, שלא יודעים שיש להם פירוק שומנים לקוי וממשיכים לאכול גבינות שמנות בלי הגבלה. לעיתים הם מגלים זאת רק אחרי שמתפרצות אצלם מחלות כמו לחץ דם גבוה, טרשת עורקים או אירוע מוחי ואז – כבר מאוחר מידי.

להמלצות הגנטיות הניתנות לאחר ביצוע בדיקת הרוק הגנטית יש חשיבות מאד גבוהה בכל מה שקשור לבריאות: מניעת מחלות בקרב האוכלוסייה הבריאה וטיפול בחולים במצבים שונים.

התאמת תזונה אישית על פי תוצאות בדיקה גנטית, משמשת לא רק כבסיס לירידה במשקל, אלא מטרה רחבה יותר הכוללת שילוב מנצח בין השגת המראה הרצוי, הרזה והחטוב לאימוץ אורח חיים בריא, באמצעות שינוי תזונתי וספורטיבי על פי הגנים.  

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן