?>

מי אנחנו?

MyGenes מופעלת ע״י חברת לב חי גנטיקה בע״מ בשיתוף עם מעבדת הגנטיקה הישראלית GGA.

החברה מתמחה בפיתוח בדיקות גנטיות ומוצרים לשיפור הבריאות ואורח החיים המודרני. הבדיקות הגנטיות של החברה מבוססות על מחקרים מדעיים עדכניים ומפותחות על ידי צוות מדעי בעל שם עולמי.

MyGenes היא החברה היחידה בישראל המבצעת בדיקות גנטיות לצורך התאמת תזונה אישית ושינוי אורח חיים במעבדה בעלת רישיון של משרד הבריאות. דבר המבטיח את מהימנות תוצאות הבדיקה תוך כדי שמירה והקפדה על כללי הפרטיות והגנת המידע המחמירים ביותר. הבדיקה של MyGenes מבוצעת במעבדת הגנטיקה הישראלית GGA ופותחה ע״י פרופ' דני ברקוביץ, ד"ר יורם פלוצקי ופרופ' שירלי הורן סבן –מומחים בעלי שם עולמי בתחום הרפואה הגנטית.

חזונה של החברה הוא להגשים את חלומם של מאות אלפי ישראלים שנאבקים במשך שנים בעודף המשקל ולהוות תקווה לאנשים שניסו את כל הדיאטות הטרנדיות האפשריות אך לא הגיעו לתוצאה הרצויה ובעיקר לכל מי שרוצה להרזות באופן יעיל ובריא ולשמור על המשקל אחת ולתמיד. זאת כמובן תוך כדי שיפור התחלואה במחלות כרוניות בארץ.

בנוסף, ממשיכה החברה כל העת לפתח מוצרים ובדיקות חדשות, שישלבו את הבשורה הגנטית בשגרת חיינו ויביאו בסופו של דבר לבריאות מיטבית על פי הנטייה הגנטית הייחודית של כל אדם ואדם.

הכר את הצוות המדעי שעומד מאחורי הבדיקה
פרופ' (PhD) דני ברקוביץ'

מרצה בתוכנית לביוטכנולוגיה בתואר הראשון והשני במכללה האקדמית תל חי

ד"ר (PhD), עו"ד יורם פלוצקי

ד"ר לגנטיקה וביולוגיה ועו"ד מומחה לגנטיקה

ד"ר (PhD RD), יניב עובדיה

חוקר תזונה קליני מוביל, מערך נשים, בי"ח ברזילי ומשתלם מחקר גנטיקה רב מרכזי, האוניברסיטה העברית

פרופ' (PhD RD), רות בירק

ראש המעבדה לתזונה ולרפואה מותאמת אישית, אוניברסיטת אריאל

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן