מה הגנים שלי מספרים עלי? המלצות תזונה על ידי דיאטנית קלינית

מחקרים בתחום הנוטריגנטיקה – תזונה על פי גנטיקה – חשפו כי האנשים שהצליחו לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן הם אלו שנעזרו בייעוץ מקצועי

ליווי מקצועי לכל הדרך עד להגשמת החלום לרדת במשקל

ההבדל בין הצלחת הירידה במשקל לכישלון, טמון פעמים רבות לא רק במוטיבציה, אלא בעיקר במי שנמצא לידך ועונה על כל השאלות. גם כאנשים עצמאיים, רובנו עדיין מעדיפים להגיע למטרות שאנחנו מציבים לעצמנו, בעזרתם של מומחים. מאמן כושר, מנטור אישי, רופא מטפל ודיאטנית קלינית – הדרך להגשמת יעדים וחלומות נראית הרבה יותר יציבה ובטוחה, כשהם מתאימים לנו את הפעילות הגופנית הנכונה ואת עקרונות התזונה המותאמים לגנטיקה שלנו. עקרונות שמחדירים בנו רצון להשיג את היעד. 

מחקרים שנעשו בשנים האחרונות הראו כי, אנשים שיישמו את ההמלצות התזונתיות על פי הדו"ח הגנטי, הראו שיפור במדדים הקליניים, כמו ירידה ברמת הסוכר בדם, איזון שומנים בדם וירידה במשקל.     

בנוסף, ההיענות בקבוצת האנשים שדיאטנית ניתחה את דוח ההמלצות שלהם, הייתה גבוהה יותר, צריכת רכיבי התזונה הייתה טובה יותר והמוטיבציה נשמרה ככל שהחודשים עברו. 

איך זה עובד ב Mygenes?

לאחר ביצוע הבדיקה הגנטית, תקבלו דו"ח תוצאות גנטי. דיאטנית קלינית של MyGENES עוברת על הדו"ח, ובשילוב בדיקות הדם שלכם ושאלון אורח חיים, נותנת לכם המלצות.

לאחר מכן הדיאטנית הקלינית יוצרת איתכם קשר.  יחד תדונו בתוצאות הדו"ח הגנטי, הדגשים החשובים וההמלצות העולות מהבדיקה הגנטית בשילוב אורח החיים שלכם ומתן כלים ליישום ההמלצות בחיי היום היום.

רוצים להכיר קצת יותר את הדיאטניות של Mygenes? הקליקו כאן

הדיאטניות של Mygenes

על מנת לתת לנבדקים מענה וייעוץ מקצועי רחב וכדי להפיק את המירב מהדו"ח הגנטי, מעסיקה חברת Mygenes צוות גדול של דיאטניות קליניות, בעלות רישיון והסמכה של משרד הבריאות. מטרת הייעוץ המקצועי הוא, לסייע בניתוח הדו"ח המורחב שכולל כמעל  200 משתנים בגנים.

הדיאטניות הקליניות מסבירות באופן אישי לנבדק את עקרונות התזונה שניתנו לו, כדי שיוכל ליישם אותם בתוך השגרה. יישום ההמלצות באופן מדויק, יסייע בהקניית הרגלים לאורח חיים ופעילות גופנית ייחודיים עבורכם. בנוסף יישום ההמלצות ישפרו לנבדק את המדדים הקליניים כמו טריגליצרידים וסוכר, ויעזרו לו לאמץ בסופו של דבר אורח חיים בריא, אנרגטי וחיוני לאורח זמן.

צוות הדיאטניות הגדול ב Mygenes עבר הכשרה בתחום הנוטרוגנטיקה – תזונה על פי DNA. תחום הנוטרוגנטיקה הופך בשנים האחרונות לפופולארי, בשל ההבנה שהעולם עובר לרפואה ולבריאות מותאמת אישית, ובעקבות כך גם לתזונה מותאמת אישית על פי גנטיקה.

צוות הדיאטניות מעניקות מענה למגוון רחב של קהל לקוחותינו החל מילדים, נוער, אימהות, ספורטאים, טבעונים וצמחונים, הגיל השלישי ואנשים בעלי מחלות רקע שונות.

בשורה התחתונה, כל אדם שרוצה להכיר את גופו טוב יותר, לשמו על משקל תקין ולהבין כיצד למקסם את בריאותו, צריך לעשות את הבדיקה הגנטית – בדיקה שעושים פעם אחת בחיים, משום שהגנים שלנו לא משתנים.

 

 

 

 

 

 

 

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן