אל תוותרו עליו: הדו"ח הגנטי לספורט וכושר שיעזור לכם להתאמן נכון ולהתחטב

תשכחו מאימונים ללא תוצאות: דו"ח האבחון הגנטי מעניק לכם המלצות על הפעילות הגופנית המתאימה לגופכם וזו שתעזור לכם להתחטב ולהרזות מבלי להתאמץ יותר מדי

בדיקה גנטית שתעזור לכם להגיע לתוצאות הרצויות בפעילות גופנית (shutterstock)

רובינו לא אוהבים להתאמן, אבל אם כבר החלטנו לעשות את זה כדי להתחטב ולרדת במשקל, כדאי שלפחות נגיע לתוצאות טובות. ולצערינו, חלק גדול מהמתאמנים לא מרוצים מקצב הירידה במשקל ומהשינו בשרירים, בחוזק הגוף ואפילו בשרירי הבטן.

חלק מהגנים שבודקת בדיקת הרוק הגנטית הוא, קשורים לספורט ולפעילות גופנית. בדוח האבחון הגנטי תגלו האם יש לכם רגישות גנטית לפעילויות ספורט כמו, כוח וסיבולת, מהי רמת המוטיבציה של גופכם ואפילו תקבלו מידע על נטייה לפציעות. ניתוח הדוח יאפשר לכם למצוא את פעילויות הספורט שמתאימות לכם וכאלו שיביאו לתוצאות תוך זמן קצר. הרי אין טעם להרים משקולות מבקר וערב, אם הגנטיקה שלכם מראה שיש לכם רגישות גנטית לפעילות מסוג כוח. 

מה בודק הדוח הגנטי בתחום הספורט ואיך זה יכול לעזור לכם להתחטב ולהסיר שומנים מיותרים?

פעילות מסוג "כוח" POWER, הינה פעילות גופנית בעצימות גבוהה, למטרת פיתוח כוח ועלייה במסת השריר.

פעילות גופנית מסוג סיבולת כגון,  הליכה, ריצה, שחייה, ריקוד, מכון כושר, רכיבה על אופניים, מהווה את יכולתו של האדם להתמיד בפעילות גופנית לזמן ממושך. אימוני סיבולת לב ריאה משפרים את יכולת הלב, הריאות וכלי הדם להעביר חמצן לשאר חלקי הגוף.

מוטיבציה והנאה רגילה מפעילות גופנית: מוטיבציה גבוהה ויציבה חיונית להצלחה בשינוי הרגלי אכילה וירידה במשקל. חוסר מוטיבציה היא אחת הטענות הנפוצות בקרב המתקשים לשנות הרגלים או לרדת במשקל. אולם, מוטיבציה הינה יכולת שניתן לייצר, לתחזק, לעדכן ולשמר.

רגישות לפציעות בשרירים: החלמת תאי שריר, הובלה ופינוי של חומצה לקטית, יצירת קולגן, מערכת החיסון וחלבונים מעודדי דלקת- כל אלה יכולים להעיד על נטייה גנטית לרגישות לפציעות ספורט ובריאות שרירים וגידים. 

שקלול הדוח הספורטיבי יאפשר לכם לבנות תכנית אימון מותאמת גנטית, ויחד עם התאמת תפריט אישי, תוכלו לשפר את יכולות הכושר הגופני, לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן.  

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן