חשב מסלול מחדש: הדרך לבריאות עוברת בבדיקה רוק אחת פשוטה

כדי לחיות בריא ונכון אתם לא צריכים לסבול ולוותר על הנאות החיים, אלא ללמוד להכיר את הגוף והגנטיקה שלכם. בדיקת רוק פשוטה והדרך לבריאות תקינה – היא קצרה

בדיקת רוק פשוטה שתעזור לכם לאמץ חיים בריאים  ( shutterstock)

"גוף בריא בנפש בריאה", הוא פתגם שכולנו היינו שמחים לאמץ לחיינו ללא מאמץ. אנשי מקצוע שזועקים את משנתם מבוקר ועד ערב, יאמרו בוודאי שלכל דבר בחיים יש מחיר ועל מנת לסגל אורח חיים בריא ורזה, נצטרך לעבוד קשה כדי להיות בריאים ורזים . אבל מה אם נגיד לכם שהדרך לשם נמצאת ממש במרחק יריקה?

זה נשמע בטח כמו סרט מתחום הבדיוני, אבל בואו נישאר דווקא בראליסטי. בדיקת רוק פשוטה תאפשר לכם לחיות באופן בריא לטווח ארוך והפתרון, קל יותר ממה שחשבתם – גנטיקה. כן, כן סגנון החיים שלנו, המשקל, הפעילות הגופנית שאנחנו עושים ובעיקר הבריאות שלנו – תלויים רבות גם בגנטיקה.

התאמת תזונה וספורט על פי גנטיקה עושה שינוי לא רק בסגנון חיים, אלא גם בהרגלים לא טובים שאימצנו במשך הזמן, ועלולים היו לפגוע או פגעו כבר בבריאות ולגרום לעלייה במשקל, ששום דיאטה ולא משנה כמה טרנדית היא – תוכל לעזור. שיפור הרגלים אלו באמצעות ידע על איך הגוף פועל, מה מומלץ לו ומה פחות והתאמת תזונה נבונה בליווי פעילות גופנית – יהפכו את הבחירות שלכם לא רק לטובות אלא למצוינות. והבשורה היא שזה לכל החיים כי הגנים לא משתנים.

את הבדיקה הגנטית עושים פעם אחת בחיים והתוצאות נשמרות לאורך זמן – בלי לסבול, בלי להתמרמר, בלי להוציא אנרגיות מיותרות ובלי לשבור חסכונות ולבזבז אלפי שקלים על שיטות הרזיה, שלא יביאו לשום תוצאות. יש לזכור שאמנם לא ניתן לשנות את המבנה הגנטי של הגוף, אך בהחלט ניתן להתאים לו תזונה נכונה ולהגיע לתפקוד אופטימלי.

הבדיקה הגנטית של MyGENES תסייע לכל אדם אם הוא בעודף משקל גבוה, צעיר או מבוגר, חובב ספורט או אתלט מקצועי, ובכלל ולכל מי ששואף להכיר את המנגנונים השונים במערכת שלו – לגלות פרטים חיוניים על גופו ועל בריאותו. בהתאם לכך לשלב גם תזונה וספורט המתאימים לו לקיום אורח חיים בריא ולירידה במשקל. כדי להישאר בריאים ורזים, אין צורך לחפש יותר מדי בחוץ, אלא להסתכל פנימה ולהכיר באופן מעמיק את הגנטיקה שלכם. 

 

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן