בדיקה גנטית לירידה במשקל: החלום לרזות הופך למציאות

השינוי התזונתי, הבריאותי והספורטיבי והדרך להגשמת החלום להורדה במשקל, מתחילים בבדיקה גנטית שתעזור לכם להבין כיצד הגוף שלכם פועל מבלי להיכנס לדיאטות סבל ולחיות חיים מתסכלים

הבדיקה הגנטית שתשים סוף לעודף המשקל שלכם

תודו, גם לכם נמאס לזגזג בין דיאטות ולהחליף אותן כמו גרביים, מבלי להשיג תוצאות משמעותיות. אחת השיטות שהופכות לפופולריות כיום בארץ ובעולם והיחידה שמוכחת מדעית היא תזונה על פי גנטיקה, שמשלבת ירידה מהירה במשקל ולאורך זמן תוך כדי שיפור הבריאות ומניעת מחלות עתידיות.

הבדלים הגנטיים הקיימים בינינו  – גורמים להבדלים הדרמטיים הבין-אישיים בהקשר של תזונה, מצב תזונתי, תזמון אכילה וחשיפות סביבתיות ומחלות שונות כגון סוכרת, כולסטרול, שומנים בדם ועוד.

זה זמן רב ברור שכולנו לא מגיבים באותה דרך לאותם סוגי מזון והשילובים ביניהם. ישנם אנשים שעבורם הדרך הנכונה למשקל תקין היא, הפחתת פחמימות בתפריט בעוד שעבור אחרים אחרים אין בעיה לצרוך פחמימות ואפילו בכמות גבוהה יותר, כמו פיצות מושחתות ולחמניות מקמח לבן. 

ההבדלים הגנטיים האלו מאפשרים לנו לדלג על הניסוי והטעיה באינספור דיאטות שכישלונן ידוע מראש. כל מי שסובל מעודף משקל חווה לא פעם ולא פעמיים זיגזוג בין טרנדים של דיאטות שונות מבלי להשיג את התוצאה הרצויה. ולא מדובר בקילו לכאן או קילו לשם, אלא בקילוגרמים רבים שנעלמים ואז שוב חוזרים וכן הלאה וכן הלאה. וזאת משום שהדיאטה שבחרתם אינה מתאימה לגופכם ולא תצליחו להתמיד בה לאורך זמן ולהישאר במשקל הרצוי.

תזונה על פי DNA מתחילה באמצעות דגימת רוק פשוטה, שכל אחד יכול לבצע בביתו תוך מספר שניות, הדגימה מועברת למעבדה שלנו, ברישיון משרד הבריאות ושם מפיקים מהדגימה DNA ומנתחים אותו באופן המדויק ביותר שקיים בעולם הגנטיקה. זאת בכדי להביא לכם המלצות אישיות שמותאמות עבורכם בצורה מדויקת ויביאו אתכם למשקל הרצוי ובריאות אופטימלית בדרך הבטוחה ביותר ולאורך זמן. 

הבדיקה הגנטית לבריאות והורדת משקל מספקת המלצות מפורטות מבוססות מדעית על פי כ-200 משתנים גנטיים. הבדיקה מזהה את ייחודיות הגנים שלכם ומספקת תכנית דיאטה מדויקת ופעילות גופנית המותאמת אך ורק לגנוטיפים שלכם.

הבדיקה הגנטית עורכת לנו היכרות עם גופנו ומלמדת אותנו אילו מאכלים מיטיבים עימו וחשוב מכך, אילו הורסים אותו וגורמים להשמנה מהירה ותחלואותיה. תופתעו לגלות שאולי פחמימות שכל כך הרבה שנים נמנעתם מהן – טובות לכם. או שבשר שמן ממנו חששתם דווקא יכול לעזור לכם לרזות ולהיות בריאים יותר. אם תתמידו ביישום ההמלצות, תהיו בריאים יותר, רזים יותר והגוף שלכם יודה לכם. 

בנוסף, הבדיקה הגנטית חושפת אתכם גם לאינספור נטיות גנטיות שלא ידעתם שקיימות לכם בגוף החל מנטייה לעליה ברמות הסוכר בדם, כולסטרול, נטייה להשמנה, רגישות גנטית העשויה להשפיע על שיעור פירוק פחמימות, התאמה לשעון הביולוגי שלנו והשפעתו על המשקל, העדפה לטעמים ואפילו איזו פעילות ספורט מתאימה לכם.

יישום ההמלצות הגנטיות יובילו אתכם להורדה במשקל ובריאות טובה יותר בדרך טובה ונוחה אחת ולתמיד. חשוב לציין, שההמלצות הגנטיות כמו ה-DNA שלכם יישארו אתכם לכל החיים ולעולם לא תצטרכו לבצע את הבדיקה בשנית או להשקיע כסף בכל דיאטה אחרת.

דברו איתנו עכשיו
WordPress Image Lightbox Plugin
דילוג לתוכן